• Tripple test

    , Autor: Vierk@

    Dobrý deň. Dnes som dostala výsledky tripple testu.
    Trošku som z toho zmätená. Afp hodnotu mám 34,18. Hľadala som nejaké informácie ohľadom toho či to je veľa alebo málo ale všetky tie hodnoty boli napísané ináč.
    Tak isto beta hcg neviem či moje výsledky sú v norme. Tie mám 26 225,86. A estriol mám 1,92 ,asi neviem to poriadne prečítať. Všetko ostatné mi bolo vysvetlené. Akurát pri týchto troch hodnotách som sa nedostala k rozsahu v ktorom sa majú hodnoty nachádzať.doktor mi povedal že mám negatívne výsledky ale nedá mi to keď k tomu nemám vysvetlenie.

    Dobrý deň, ak Vám boli výsledky Tripple testu skonzultované a interpretované ako negatívne, nemusíte sa obávať. Záleží od jednotiek, v ktorých sú výsledky interpretované, či sa jedná o MoM alebo o IU/l. Pri nejasnostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.