• Spinenie na začiatku te

    , Autor: Gizel

    Dobrý deň som približne v 6tt vyšetrenia u gynekológa mám až o týždeň,avšak po styku som mala slabý výtok do hnedá vkladám si aj progesterón,mám kontaktovať gynekológa?bolesti ani krv nemám.....

    Dobrý deň, špinenie hnedou krvou do 10. týždňa súvisí najčastejšie s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Pokračujte v nasadenej liečbe.