• Nízke endometrium

    , Autor: Mirecka1983

    Dobrý deň.Chcem sa spýtať,viem že je skoro nemožné pri nízkej sliznici endometria otehotnieť. Nám sa podarilo,sliznica vraj skoro nulová a zárodok je v maternici.HCG 1270. Vraj určite potratim. Stretli ste sa s takým prípadom?,nemôže tam ten zárodok zostať?,žeby sa tá sliznica zväčšila? Aký je váš názor?
    Ďakujem

    Dobrý deň, v medicíne je možné prakticky všetko. Na 100% by som určite netvrdil, že potratíte, bližšie sa Vám však vyjadriť neviem. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov, ktorí majú k dispozícii všetky výsledky vyšetrení, poznajú všetky okolnosti a majú k dispozícii viac informácií.