• Bolesť celého brucha

    , Autor: Jack L.J.

    Dobry den,

    Moze mat tehotná žena bolesti celého brucha? Som v 30tt., mam velmi aktívne bábätko, kope v podstate stale a tiez sa velmi Vlni a robi take pohyby akoby robil salta. Neviem ci ma moze brucho bolieť z toho. Je to doslova cela stena brucha. Najma podbrusko, svaly na pravo a vlavo a okolo pupku. Ked spim, budím sa, lebo ci som na bokoch, ci na chrbte po chvíli začne byt ta bolesť neznesiteľná. Mam aj crohnovu chorobu, napadlo mi, ci to nemôžu byt tiez citlive čreva.

    Dobrý deň, takto je veľmi ťažké sa objektívne vyjadriť, ale myslím si, že to bude mať súvis aj s tehotenstvom, aj s ochorením čriev. Maternica sa každým dňom zväčšuje, na úkor priestoru pre črevá. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.