• Aniball

    , Autor: bb636

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa s Vami poradiť... Chcem si kúpiť nejaký aniball, no neviem aký. Máte nejaký typ, ktorý by ste mi odporučil? Treba dávať na niečo pozor pri výbere? Vopred Vám ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, na trhu sú dva výrobky, originálny a tým pádom drahší Epi-no Delphine a Aniball, ktorý je o niečo lacnejší. Výber je na Vás. S cvičením sa začína po ukončenom 36. týždni tehotenstva, teda v období začatia absolvovania tehotenských poradní v zdravotníckom zariadení, kde plánujete rodiť.