• Pulzovanie

    , Autor: nati41

    Dobry den som v 35 týždni tehotenstva a posledný týždeň pri sedení mávam občas ako keby pulzovanie v bruchu je to ako keby male pravidelne jemne kopalo. Trvá to niekedy aj 15 minút alebo pokiaľ sa nepostavim neľahnem si na bok a podobne. Mám to v oblasti okolo pupka. Sú také pohyby normálne ? Nemalo by to byť čkanie to vždy rozpoznať býva výraznejšie a silné. Ale toto je také jemnucke opakujúce sa. Ďakujem

    Dobrý deň, môže to byť spôsobené tlakom maternice na dolnú dutú žilu, tzv. syndróm dolnej dutej žily, takto sa Vám ale neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.