• Chcem sa opýtať

    , Autor: Patricia20071993

    Dobrý deň chcem sa opýtať som v 39tt+2 termín pôrodu mam 14.07. A mma antifosfolipidový syndrom a pichám si fraxiparin 0.8 každý večer. Chcem sa opýtať v rukách mam už hrce, modré ramena a stehná tak isto. Stane sa niečo bábätku ak vysadim fraxiparin. Už nemám kde pichat a ani ihla už nechce prejsť cez kožu. V stredu 14.07. Nastupujem do pôrodnice na vyvolanie pôrodu.

    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, svojvoľne si nízkomolekulárny heparín nevysadzujte. V nemocničnom zariadení Vám budú injekcie podávať sestričky. Aj keď chápem okolnosti, pokračujte v aplikácii heparínu až do nástupu do nemocničného zariadenia, kde sa následne určí ďalší postup.