• Tehotenstvo po prerusovanej sulozi

    , Autor: Maria88

    Dobry den, prosim, je mozne otehotniet po prerusovanej sulozi s vyvrcholenin mimo vaginy? Mala som vsak plodne dni a podla vypoctov pravdepodobne aj priamo ovulaciu. Dakujem.

    Dobrý deň, prerušovaný pohlavný styk nie je antikoncepcia. Stále platí, že za predpokladu, že je pohlavný styk nechránený (je jedno, či je prerušovaný alebo nie), tehotenstvo sa vylúčiť nedá, navyše, ak ste mali nechránený pohlavný styk v čase ovulácie.