• Vymena stentu v 22tt

    , Autor: Zuzana838

    Dobrý deň.
    Som v 22tt. Mám už roky zavedený stent do obličky kvôli endometriozii. 20ho júla mala by som ísť na výmenu, kedže naposledy menili v júli 2020. Kedže kvôli tehu nemôžu ma uspať strašne sa bojím, že nevydržím ten bolesť a niečo sa stane bábetku. Chcela by som sa opýtať vôbec nič nemôžem dostať aby som necitila ten bolesť až tak veľmi? Neskutočne sa bojim

    Dobrý deň, zavádzanie JJ stentu v tehotenstve nie je ničím nezvyčajným. Nie až tak raritne sa zavádza aj na urológii našej nemocnice, pacientky to tolerujú dobre a nie sú uspávané. Obličková kolika bolí oveľa viac.