• Bolesti krizov

    , Autor: Lucija

    Dobry den.som 22+6 tt, uz som pisala mam vyskocenu platnicku este pre tehu, doteraz som vydrzala ako tak,ale uz je to neznesitelna bolest, moj dr gynekolog mi povolil pichat 5x1amp almiral, neurologicka ale napisala 3x ob den ale len pol davku, chcem si to dat uz pichnut nech to nie je este horsie. Mozem si podla vas dat 5x ako moj gynekolog povolil? dakujem

    Dobrý deň, Almiral sa nesmie užívať v III. trimestri. Počas prvého a druhého trimestra tehotenstva sa má liek podať iba ak je to nevyhnutné (dávka má byť čo najnižšia a dĺžka liečby čo najkratšia). Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.