• 34tt

    , Autor: Janka2904

    Dobrý deň, už skoro týždeň ležím v nemocnici a bola som prijatá v 33tt s hrdlom na 1cm, dnes pri vyšetrení mi doktor povedal ze mám spotrebovaný krcok maternice a bránku na špičku prsta že sa to zhoršilo, mám prísny kludový rezim, znamená to že by som mohla porodiť aj predčasne, alebo sa stáva ze mozem donosít babo do 40tt?
    Ďakujem

    Dobrý deň, ak dochádza k progresii nálezu na pôrodných cestách, riziko predčasného pôrodu je reálne. Čisto teoreticky, s týmto nálezom viete vydržať ešte pár týždňov, objektívne sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde ste hospitalizovaná, ktorí majú k dispozícii všetky výsledky vyšetrení a najobjektívnejšie vedia zhodnotiť Váš stav.