• Ultrazvuk

    , Autor: Niky23

    Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, dnes som bola na poradni a som v 24tt. Doktor mi povedal ze nabuduci týždeň mam prísť na sono, nejaké funely, fonely..neviem presne. Prosím Vás co to znamená?

    Dobrý deň, gynekológ pravdepodobne chce zopakovať vyšetrenie cervikometrie, teda USG vyšetrenie dĺžky krčka maternice, či nie je prítomný tzv. funneling, teda otváranie krčka maternice zvnútra.