• Železo

    , Autor: DianaLun

    Dobrý deň,

    z krvi mi vyšla nižšia hladina HGB 100 (8.mesiac tehotenstva). Môj doktor mi predpísal Maltofer fol. Avšak akurát pozerám na zloženie lieku tak je tam napr. aj kakao, vanilin ci kakaová aróma, zároveň trpím ekzemom a toto su pre mňa veľké alergény, co by ste odporucili? Ďakujem.

    Dobrý deň, zakúpiť si môžete aj voľnopredajný preparát Globifer Forte, či iné voľnopredajné železopreparáty, prípadne požiadajte Vášho obvodného gynekológa o predpísanie iného preparátu a vysvetlite mu dôvody.