• Váha dieťaťa

    , Autor: maja1611

    Dobrý deň prajem,
    chcela by som sa opýťať v 34 tt bola váha dieťata 2652g po 2 týždňoch v 36 tt doktorka namerala 2777g... nie je to málo za 2 tyzdne? Alebo sú tie merania orientačné? Od zaciatku bolo velkostne o tyžden popredu az do posledneho merania

    Dobrý deň, odchýlka pri USG meraní plodu je cca 500g. Nevidím dôvod častého ultrazvukového merania plodu, ak sú parametre a hodnoty v poriadku.