• Bolesti v podbrušku 24tt

    , Autor: emmamama

    Dobrý deň,
    Som aktuálne v 24tt. Od obeda mám bolesti v podbrušku a v krížoch, ako pri menštruácii. Zo začiatku boli silnejšie, no teraz sú už slabšie. Nemám žiadne krvácanie, špinenie, len obyčajný výtok do biela. Je to tým, že sa maternica rozpína, alebo mám radšej vyhľadať lekársku pomoc? Mám skrátený krčok (v minulosti raz podstúpena kiretáž (missed abortion) a druhýkrát samovoľný potrat) a užívam aktuálne len magnezium galvex 3x1.
    Obávam sa, že od obeda je dlhá doba mať takéto bolesti.
    Vopred Vám ďakujem za vašu odpoveď. Prajem pekný zvyšok dňa :)

    Dobrý deň, takto sa Vám objektívne neviem vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa prípadne gynekologickú pohotovosť.