• Zodac

    , Autor: DianaLun

    Dobrý deň, rada by som sa opýtala na Vás názor. V tehotenstve sa mi zhoršili prejavy ekzému, na základe čoho mi urobili alergologicke testy. Ekzém riešim s kožnou a už je pod kontrolou. Ale alergologicka mi predpísala lieky Zodac, každý deň jednu tabletu. Iné prejavy alergie nemám žiadne. Sú tieto lieky bezpečné a je potrebné podľa vás ich brat aj v prípade ze iné prejavy sa neprejavuju? Ďakujem

    Dobrý deň, Zodac v spomínanej dávke užívať môžete, je to malá dávka. Prejavy nemáte práve kvôli užívaniu antihistaminika. Pri jeho vynechaní by mohlo dôjsť opäť k zhoršeniu ťažkostí.