• info

    , Autor: micula

    No práve že cyklus mám 26 dňový 29.3 som dostala MS A 2.4 mi skončil MS kedy sa môžme snažiť O tehotenstvo .ktorí deň by bol vhodnejší Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, pri snažení sa otehotnieť je najvhodnejšie mať nechránený pohlavný styk aspoň 2 - 3 týždne počas celého cyklu. Začať môžete po skončení menštruácie.