• Platnicka a ischias

    , Autor: Lucija

    Dobry den, som v 9 tyzdni, otehotnela neplanovane,mam vysunutu platnicku ktora tlaci na sedaci nerv a trpne mi noha po lytko,obcas je dobre obcas na nevydrzanie. Bola som na neurologii tam mi povedala ze v 1trim mi nemozu nasadit ziadnu liecbu ze v 2trim na odporucanie gynekologa, preto sa chcem spytat je mozne podavat niake lieky ine ako paralen,ktore mi aspon trocha ulavia od bolesti?dakujem

    Dobrý deň, je pravda, že v tehotenstve je riešenie neurologických ťažkostí problémovejšie, hlavne v I. trimestri. Paralen môžete užívať v prípade nutnosti krátkodobo aj každé 4 hodiny. Jednorázovo môžete skúsiť užiť Buscopan. Odporúčam dostatok tekutín, aspoň 2 litre denne a úľavové polohy.