• Nepravidelny tvar gestacneho vaku

    , Autor: tajka8

    Dobry den, dnes som v 6+0 tt, mame potvrdenu aj akciu srdiecka. Mam nad a pod vackom 2 5 mm hematomy a nepravidelny tvar gestacneho vaku. Na kontrolu mam ist o tyzden. Doktorka povedala, ze sa nemam znepokojovat, ale chce ma vidiet este raz. Myslite, ze je vsetko v poriadku?

    Dobrý deň, takto bez videnia USG nálezu sa len na základe popisu neviem bližšie vyjadriť. Určite sa však neznepokojujte, nervozita Vám určite nepomôže. Riaďte sa odporúčaniami Vášho obvodného gynekológa.