• Missed abort - spontanny potrat - teplota

    , Autor: Eli33

    Dobry den, v stredu som potratila v 10tt. Vyvoj vsak uz bol podla usg zastaveny v 6tt. Mala som sa objednat na kyretaz a ist na predoperacne vysetrenie, ale uz som nestihla. Doslo k tomu doma, takze som nebola pod dohladom lekarov, a od vtedy som ani nebola na kontrole. Myslim, ze odislo vsetko samo - v stredu asi v priebehu 2-3 hodin vacsina, vo stvrtok nic, v piatok nejaky vacsi kus a v sobotu asi nejaka mala zrazenina. Dnes (v nedelu) uz skoro vobec nekrvacam a nemam ani take krce ako predchadzajuce dni. Co ma ale trapi su teploty. Pred tehotenstvom som mala dost nizku telesnu teplotu okolo 36, no od zaciatku tehotenstva teplota 37,1. Potom sa mi trocha znizila, ale od stredy je znova 37,1-37,3. Dnes kedze uz nemam bolesti, som si nedavala ziaden liek, ktory by zaroven znizoval aj teplotu, a tak mi teplota stupla az na 37,5. Prosim Vas, mam sa obavat nejakeho zapalu, alebo je to nejaka bezna reakcia? Pripadne ju mam pre istotu tlmit liekmi? Robila som si vo stvrtok aj crp test a vysiel negativny a taktiez som sa v piatok dostala na predoperacne vysetrenie, ak by nahodou predsa bola nutna kyretaz a vsetky vysledky som mala v poriadku, tam bola tiez hodnota s-crp 2,99, takze asi ok. Po akom case odporucate kontrolu ci sa vsetko vycistilo? Dakujem

    Dobrý deň, ak sú zápalové parametre negatívne a nemáte ani bolesti ani nekrvácate, odsledujte si to. USG kontrola je vhodná najskôr o 14 dní, pripadne po skončení najbližšej menštruácie.