• Dobre/zle cervix skore v 31tt

    , Autor: Laylitta

    Dobry den.

    Chcela by som sa opytat, na poslednej poradni v 30+2 som mala CS=1. Nedostala som žiadne lieky, ani nič špeciálne mi doktorka nehovorila. Je toto CS v poriadku v tomto týždni? Týždeň na to mi totiž začali tlaky počas chôdze a státia, akoby to dieťa malo vypadnúť už zo mňa, občas pociťujem aj pichanie dolu a bolesti ako pri menstruacii. Je to v poriadku? Celkom mám obavy, už 2 týždne len ležím, lebo tie tlaky mi nie sú príjemné.

    Dakujem

    Dobrý deň, cervikálne skóre 1 je v 31. týždni v norme. Záleží však od viacerých výsledkov a nalezov, USG cervikometrie, či sa krčok neotvára zvnútra. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.