• Výtok

    , Autor: mika

    Dobrý deň. Som v 8tt a dnes som si našla na nohavičkách mierne krvavý (hnedý) výtok. Nemám nejaké ťažkosti. Občas ma pobolieva v podbrušku ak sa príliš namáham. Mám hneď utekať k lekárovi?

    Dobrý deň, občasné špinenie v tomto týždni súvisí najčastejšie s tvoriacimi sa cievnymi prepojeniami medzi stenou maternice odsledujte si to. Nemusíte hneď utekať k lekárovi. Pri krvácaní jasnočervenou krvou, či bolestiach v podbrušku navštívte Vášho obvodného gynekológa.