• Bolesť v ľavom prsníku

    , Autor: Domi23

    Dobry den, momentálne som v 30t.t., raz za 5 dni pociťujem takú ostrú sťahujúcu bolesť, ktorá trvá tak 20 sekúnd na ľavej strane hrudníka, presnejšie v prsníku. U kardiológa som bola, vsetko bolo ok. Chcela by som sa spýtať, či mi môže dieta priškrípnuť nejaky nerv a preto ma to boli, alebo to môže byť aj tvorením kolostra v prsníku?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, môže sa jednať o bolesť vyžarovanú z chrbtice. Maternica sa každým dňom zväčšuje a robí záťaž pre chrbticu. Treba rozlíšiť, či sa jedná o bolesť prsníka, alebo hrudníka. Ak ste mali v minulosti problémy s chrbticou, v tehotenstve sa tieto problémy môžu prejaviť a zhoršiť. Odsledujte si to.