• Súrne

    , Autor: Tan

    Dobrý deň, s partnerom sme mali 1.12.2020 prvý pohl. styk vôbec k ničomu nedoslo pretože ma to strašne bolelo tak sme to nechali tak. Potom 3.12.2020 sme mali opäť už došlo k zasunutiu ale iba trocha pretože to veľmi bolelo tak sme prestali (nemal zasunuty celý iba trocha). A potom 4.12.2020 sme mali zase ale už bolo to viac ako toho 3. 12. No len stále bola bolesť tak sme prestali. Potom sa urobil mimo mňa chvíľku sme mali prestávku. Samozrejme mal na rukách to čo z neho vyšlo o niekoľko minút palce zasunul do mňa ale nebolo to až tak hlboko. Potom o 4 dní som mala mat menštruáciu a dostala som ju. O týždeň som bola chorá trvalo to asi tiež cca 1 týždeň. Od vtedy sa cítim divne bolia ma prsia a mala som aj nafúknuté brucho nemala som pocit hladu sem tam ma bolelo brucho. Dnes mam mat menštruáciu a ešte som ju nedostala tak som sa chdela opýtať ci môžem byť tehotná. A ešte k tomu sexu som panna, a neurobil sa do mňa pohlavný styk bol bez ochrany.

    Dobrý deň, keďže ste už mali pohlavný styk, panna už nie ste. Mali ste nechránený pohlavný styk, takže tehotenstvo sa jednoznačne vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.