• Tvede brucho

    , Autor: evicka711

    Dobry den,

    chcela by som sa opytat, ci je normalne, ze mavam tvrde brucho, a ked chodim, tak citim, ako keby som mala namiesto brucha velky kamen. Ani nie v podbrusku, ale nad pupkom, z boku, proste uplne cele brucho. Skor to citim pod kozou/v kozi. Podbrusko ma cca 2x do tyzdna pobolieva jemne. Tu tvrdost brucha citim aj ked lezim na chrbte. Je to uz neprijemne. A cely den. Okolo 20tt sa mi to zacalo, ale cim dalej, tym je to horsie a intenzivnejsie. Uzivam magnerot 3x1 a vypijem 1 magnesiu. Ale nic. Som v 25tt.
    Inak som stihla, zeby aj preto? Beusko si natieram olejom. A co som si este vsimla, ked mam beucho v pokoji, tak je aj vacsie. Ale v tom pokoji je mozno 2x to tyzdna, inak stale je tvrde. :(

    Dakujem.

    Dobrý deň, predpokladám, že si hmatáte maternicu, ktorá je normálne tuhá. Tým, že ste štíhla, je to u Vás výraznejšie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.