• Rtg zubov na začiatku tehotenstva

    , Autor: katarinak114

    Dobrý deň,
    Prosím Vás minulý utorok t.j. 1.12.202 som absolvovala RTG zubov. V tom čase som ešte nevedela že by som mohla byť tehotná. Dnes v čase očakávanej menštruácie som si nasla pozitívny tehotenský test. Je preto možné, že RTG vyšetrenie spred 10 dní mohlo poškodiť plod?
    Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, RTG zubov nemá vplyv na prípadné tehotenstvo. Nemusíte sa obávať.