• Pomoc

    , Autor: Matea

    Dobrý večer pán doktor potrebujem radu . 15.7.2020 som podľa usg bola v 15w0d,termin pôrodu mám 11.1.2021 poslednu menstruaciu si nepamätám chcela by som vedieť kedy som asi otehotnela a áko sa to ráta ak som otehotnela v určitý deň (napr.22.4.2020) tak vtedy sa udialo uhniezdenie?? A pohlavný styk som mala niekoľko dní pred tým?? Potrebujem radu pretože s bývalom manželom som sa rozisla mám druheho priateľa bývalí manžel náhle odišiel 5.4.2020 a s novým priateľom som začala bývať 13.4.2020 nechcela by som aby bábätko bolo este bývalého.dakujem krasne

    Dobrý deň, ak ste boli 15.7. v 15+0 tg, vychádza posledná menstruacia na 1.4., oplodnenie na cca 15.4. a termín pôrodu vychádza na 6.1.2021. Ak máte termín pôrodu vypočítaný na 11.1.2021, posledná menštruácia vychádza na 6.4. a k oplodneniu došlo niekedy okolo 20.4. Ak ste mali oplodňujúci pohlavný styk 22.4., tak to aj približne vychádza.