• Umelé oplodnenie

    , Autor: Anett16

    Problémy zo štítnou žľazou som mala už aj pred umelým oplodnením a tu trombofíliu mám vrodenú brucho mi rastie nejako do bokoch. Asi preto som 9 rokov nemohla a nemôžem prirodzené otehotnieť. Tak som podstúpila to umelé oplodnenie.A čo sa stalo s tým druhým embryom keď mám tam len to jedno? Počula som že pre moje choroby sa môže stáť čokoľvek. A že brucho mi moze rásť preto tak lebo že bábätko je zle uložené.

    Dobrý deň, ak sa neujali obidve embryá, znamená to, že jedno embryo po vklade odumrelo. K rastu brucha sa neviem vyjadriť. Plod môže byť uložený v maternici priečne a preto máte taký tvar brucha. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.