• Dalacin C 300mg

    , Autor: Lejla221

    Dobrý deň,
    som po extrakcii zubu, a nakoľko hojenie neprebieha v poriadku a mám veľké bolesti, stomatológ mi predpisal ATB Dalacin C 300mg, každých 8. hodín. Momentálne som v 11stom týždni a bojím sa aby to neuškodilo bábätku.
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, spomínané antibiotikum sa môže používať v prípade nevyhnutnosti aj v tehotenstve, nemusíte sa obávať.