• Necítim pohyby v 26tt

    , Autor: Doda1234444

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať predvčerom som bola na pohotovosti pre bolesti vpodbrušku. Všetko bolo v poriadku srdiečko baba bilo. Včera večer som ešte cítila intenzívnejšie pohyby. No dnes od rana nič. Čím to môže byt ? Otočením baba ? Alebo si mám zájsť na vyšetrenie či je všetko ok?

    Dobrý deň, cítenie pohybov plodu záleží od viacerých okolností, od množstva skonzumovanej potravy, množstva prijatých tekutín, pohybovej aktivity, ... Záleží aj od lokalizácie placenty, množstva podkožného tuku tehotnej. Odsledujte si to. Samozrejme pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.