• Vaginálny výtok

    , Autor: vebi

    Dobrý deň som v 18 tt tehotestva a v poslednom čase mám zvýšený vaginálny výtok väčšinou je priesvitný, niekedy biely. Bolesti v podbrušku nemám niekdy ma zvykne pichnúť. Chcem sa opýtať ci to je v poriadku alebo mám navštíviť gynekológa.

    Dobrý deň, výtok je v tehotenstve pomerne častý, nie je to ničím neobvyklým. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.