• Duphaston a otehotnenie

    , Autor: BiaMa

    Dobrý deň chcem sa informovať. Užívam Duphaston 2x1 od 10 do 25 cyklu už vyše pól roka z dôvodu nepravidelného MC. Prvý krát som nemala problém otehotnieť, ale po pôrode sa mi zával zhoršovať cyklus. Posledný rok sa mi stavalo, že mi menzes meškal až 30 dni kvôli čomu som chodila na vyvolávanie injekcie. Momentálne sa snažíme už 3 rok o bábätko čo je stále neúspešne. Priateľ bol u urologa a všetky výsledky boli v poriadku. Sme pomerne mladá rodina tak nevieme čomu to mame prikladať.
    Ďakujem za odpoved a radu.

    Dobrý deň, dôležité je vyšetrenie hormonálneho profilu, prípadne zistiť príčinu nepravidelnej menštruácie, ak bola predtým pravidelná, realizovať USG vyšetrenie, ... Keďže nepoznám žiadne bližšie informácie, výsledky vyšetrení, ani okolnosti, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť.