• Hodnoty

    , Autor: Katkacer92

    Dobry den,

    Chcela by som, pan Doktor vediet Vas nazor na moje vysledky, lebo ma trochu znepokojuju.
    Mam 29 rokov. A som po PTS.
    NT: 2,3mm
    CRL: 6,45cm
    Nosova kost pritomna.
    Bola som v 12+5tt.
    Co som jednym okom videla do papierov z vysledkov krvi boli 2 pomery
    1:60000
    1:1450
    Skrining negativny
    Ale neviem co znamenaju. Pani Dr povedala, ze mam minimalne riziko a vysledky su fajn.

    ALE strasne ma znepokojuje to 2,3mm, vsade citam, ze baby maju menej, ale maju mensie aj CRL. Myslite si, pan Doktor, ze sa nemam coho obavat? Naozaj je vsetko v poriadku? Pri takomto CRL je NT v norme, ci mohlo by byt mensie? Odporucate aj ine vysetrenie? Amnio by som nechcela........

    Velmi pekne dakujem!

    Dobrý deň, výsledky máte v poriadku, nemusíte sa obávať. Hodnoty NT do 2,5 mm sú úplne v poriadku.