• Medrol

    , Autor: Spurky

    Dobrý večer,
    Prosim vas beriem medrol od juna kvoli tomu ze si vytvaram protilátky proti embryu. Som v 20tt a doktorka mi kazala uz znizovat davky, len som si pomylila balenia a omylom som po tri dni zobrala davku 16 mg. Moze ro uskodit babatku? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, plodu to neublíži. Pokračujte v dávkovaní podľa odporúčaní lekárky.