• Herpeticky virus

    , Autor: Katka 1811

    Ďakujem pekne za odpoved ohladne herpetickeho virusu.. Tie iste vysledky som mala aj v marci a auguste myslite ze to bolo potom prekonane este pred tehotenstvom a nemam sa obavat ze pocas??

    Dobrý deň, áno, vyzerá to na to, opakujem IgG hovorí o prekonanej infekcii, IgM o akútne prebiehajúcej.