• Hpv

    , Autor:

    Dobry den , mam otazocku .
    15jula som bola na poslednom ockovani proti Hpv vakcina gardasil
    Ale dneska som zistila ze som tehotna cca6 tyzdni.
    Je to v poriadku mohlo to ublizit plodu?
    +mam strsne bolesti krce striedavo na pravej a lavej strane moj lekar ma dovolenk bez zatsupu 2tyzdne.

    Dobrý deň, podľa opisu ste otehotneli asi v čase vakcinácie, alebo tesne po nej. Nemusíte sa obávať, vplyv na zárodok to nemá.