• Zubar

    , Autor: Mima2609

    Dobry den.chystam sa k zubarovi mam bolesti len by ma zaujmalo ci je mozne v tehotenstve som v 26 tyzdni dostat injekciu na umrtvenie,ci to nemoze nejak ohrozit dieta.

    Dobrý deň, zubári používajú lokálne anestetiká, ktoré nepôsobia celosystémovo. Ste v týždni tehotenstva, kedy by na plod nemali mať žiaden vplyv.