• Zle vstávanie

    , Autor: stanka10

    Dobry deň pán doktor, mám na vás otazku, som v 35tt a ráno keď vstavam z postele som vždy vstávala tak, že som zapojila priame brušné svaly, akoby som robila brusaky. Čiže žiadne podopretie sa rukou. Občas som aj cítila take akoby stlačenie v oblasti pupka, neviem to opísať. Inak je všetko ok, len ma trapi ta moja nevedomosť. Až teraz som si to uvedomila, že je lepšie sa podoprieť rukou a vstávať opatrnejšie.. rovnako ako keď upratujem a vždy si tak prudko čupnem, vstanem.. tiež to nie je problém? Vládzem, nemám žiadne ťažkosti.. preto si tieto veci neuvedomujem. Nemohla som nijak mojim neopatrným zaobchádzaním ublížiť babatku? Ďakujem za odpoved a prajem pekný deň

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Je len Vaša výhoda, že ste mobilná a pohyblivá. Plodu ste neublížili.