• Test

    , Autor:

    Dobry den, v piatok sme mali s priatelom nechraneny pohl. styk, uvolnil sa do mna. Chcem sa spytat kedy je spravny cas na urobenie teh. testu? Menstruaciu som uz mala. Do dalsej menstruacie sa mi cakat nechce. Dakujem za odpoved. :)

    Dobrý deň, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo je pravdepodobné. Najvhodnejšie je si tehotenský test urobiť pri meškaní menštruácie 14 dní. Test si môžete urobiť aj skôr, ale bude s väčšou pravdepodobnosťou falošne negatívny.