• skreslene hodnoty na tehotenskom teste

    , Autor: wendy260

    Dobry den, moze uzivanie liekov Norprolac a Euthyrox skreslit vysledky tehotenskeho testu? Test mi vysiel dvakrat pozitivne, menstruacia meska 10 dni. Dakujem.

    Dobrý deň, liečba hyperprolaktinémie nemá vplyv na výsledok tehotenského testu. Test si zopakujte pri meškaní menštruácie 14 dní, prípadne pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý jednoznačne potvrdí alebo vylúči tehotenstvo.