• Pulz

    , Autor: Iva2

    Dobrý deň, pán doktor som v 20tt krvný tlak mam normálny ale pulz mam vysoký aj v kľude. Od 92 niekedy 104. Riešila som to tento problém pred tehotenstvom. Endokrinologia, kardiológia, horm profil aj u gynekológa všetko boli výborné výsledky.
    Nemavam nevoľnosti, niekedy trocha boli hlava alebo sa viac zadycham.. Môže byť s tým nejaký problém? Dakujem

    Dobrý deň, odsledujte si to. Pri pretrvávaní tachykardie bude vhodné navštíviť internistu, ktorý Vám po vyšetrení vie predpísať lieky na pulz.