• Špinenie

    , Autor: Nikca538

    Dobrý deň som 19+4 tt včera ked som bola na malu potrebu po utreti som mala na papieri trosku zašpinenia a malu bodocku cerstvej krvy velkosti ako bodka nakreslena perom. Sla som na pohotovost tam ma pozreli ze je vsetko ok ziadne spinenie ani krv nevidia len som sa vylakala nakolko mi povedali ze krcok je otvoreny pre spic prsta. Je to normalne uz v tomto období tehotenstva? Palpacne je krcok polotuhy 2cm. Cervix FD 4cm vnutorna branka zatvorená. Mam strasne bolesti v krížoch. Doma uz mam jedno dietatko ale v novembri som prisla o babo v 18tt. Tak isto povedali ze to krvacanie moze byt zapal mocovich ciest ale pri močení nemam ziadne prsoblemi. Moze to byt z morfologickeho vysetrania na ktorom som bola vo stvrtok? Bolo to dosť bolestive a pan doktor velmi tlacil na brusko. Dakukem za odpoveď

    Dobrý deň, ak je funkčný dĺžka krčka u Vás 4 cm, je to úplne normálny nález. Tým, že nie ste prvorodička, môže byť vonkajší nález pre špic prsta. Dôležité je však, že sa neotvárate zvnútra. Bodka krvi nie je krvácanie. Môže sa jednať o hlien, o pošvový sekrét, môže sa jednať o zápal močových ciest, na to nemusíte mať žiadne ťažkosti s močením. Ak boli výsledky vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať.