• Tehotenstvo?

    , Autor: Kukuricka

    Dobrý deň mám otázku s priateľom sme mali petting 3.5 a iba sa o mňa obtieral nezasunul ani nic a chcem sa spýtať či by som mohla takto otehotnieť mám 6 dní pred ms a mám taký mliečny výtok a bolesť v prsiach a také divné pocity v podbrušku prosím vás odpovedzte mi mylsiste že by som z trienia pohlavných orgánov bez oblečenia ani spodného prádla mohla otehotnieť ...vopred ďakujem prosím odpovedzte

    Dobrý deň, ak ste nemali pohlavný styk, alebo nedošlo k zaneseniu ejakulátu do pošvy, tehotná nebudete, môžete byť kľudná.