• Problém

    , Autor: Kikuska56

    Dobrý deň pán doktor som už po jednom potrate a som opäť tehotná som akurát v 15 týždni tehotenstva a mám taký hustý biely až do zlta výtok a nehorázne tlaky v podbrušku trošku ma páli odspodu mám sa báť? Ďakujem pred prvým porrodom som to nemala

    Dobrý deň, môže sa jednať o vaginálnu infekciu. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení, výteru z pošvy určí diagnózu a stanoví ďalší postup.