• Trippletest

    , Autor: Kika99

    Dobry den, robili mi tripletest a mi vysiel pozitivny. Doktorka napisala ze som bola v 16 tyzdni a 5 den a vysledky ukazali ze prave jak mi robila doktorka tripletest ze som bola v 15/5 a jak som pozerala tak aj moj kalendar mi ukazal tak ako prisiel vysledok ze akurat som bola 15/5. Ja chcem sa spytat ze ked je napisany ze som vo vyssom tyzdni ze ci to ukaze na vysledoch. Lebo mi vyskocilo AFP 2,93. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, hodnoty TrippleTestu sa nezmenia vplyvom mylného posunu o jeden týždeň. Dôležité nie sú len hodnoty AFP. Keďže však nepoznám všetky bližšie informácie a okolnosti, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť.