• Progesteron

    , Autor: Iva2

    Dobrý deň pán doktor. Už som si zažila jeden MA a preto sa bojím ze sa to zopakuje. Pan doktor som v 12 tt, podľa ultrazvuku v 11tt. Užívam vaginálne progesteron. Keďže v tom tehotenstve s MA mi prestali nevoľnosti a zistilo sa po 3 týždňoch že odumrelo. Teraz nevoľnosti pretrvávajú stále, tak sa utesujem ze hádam je tam všetko v poriadku. Potom sa začnem báť ci tie nevoľnosti nespôsobuje ten progesteron.. Je to možné? Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, odporúčam sa snažiť nestresovať, nepomôže to ničomu. Každá tretia žena raz v živote potratí. Aj napriek negatívnej skúsenosti myslite pozitívne, nasledujúce tehotenstvo po tehotenstve, ktoré skončilo Missed Ab býva úspešné. Pokračujte v odporúčanej liečbe. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.