• 37tt a lieky

    , Autor: Mata98

    Dobrý deň, robili mi výter z pošvy a doktor mi predpísal Dalacin V 2% na 3 dni a potom Gynoflor 3x týždenne. Rada by som začala cvičiť s Aniballom, po troch dňoch liečby Dalacinom môžem začať používať Aniball? Doktor mi ho odporučil ale zabudla som sa spýtať kedy môžem začať. Bojím sa, aby som nezačala moc neskoro a potom veľa nenacvičila. Výter na streptokoka som mala negatívny. Toto by mali byť lieky na nejakú baktériu? Ďakujem vopred za odpoveď.

    Dobrý deň, vo výtere z pošvy musela byť zistená nejaká iná baktéria, ako Streptococcus agalactiae, záleží od druhu baktérie. Ak ste Dalacin doužívali, s a Aniballom začať cvičiť môžete.