• Tehotenstvo a krvácanie

    , Autor: Radka545

    Dobrý deň,dnes mi doktor potvrdil tehotenstvo.Som v 5tt+6. Poobede sa mi objavilo krvácanie. Nie silné,ale tak to vyzeralo ako keď mi začína menštruácia. Doktor mi povedal,že spinenie alebo slabé krvácanie môže byť,ale i napriek tomu sa bojím. Ďalšiu návštevu mám 22.5. Mám sa obávať?
    Ďakujem

    Dobrý deň, do 16. týždňa sa špinenie vyskytovať môže, súvisí s tvorbou cievnych prepojení medzi stenou maternice a choriónom, teda budúcou placentou. Odsledujte si to. Pri silnom krvácaní kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.