• Potkan

    , Autor: Zuzana19891

    Dobrý večer, už pol roka chováme doma potkana Dumbo kúpeného v akvaristike - chcem sa spýtať či musím dať zvieratko preč v prípade tehotenstva - len dnes mi vyšiel pozitívny teh.test, ďakujem a prajem všetko dobré:)

    Dobrý deň, myslím si, že je to niečo obdobné, ako mať v chove morča, králika, či andulku. Nemyslim si, že zviera treba dať preč z dôvodu tehotenstva.