• Dorsiflex

    , Autor: Chazyca

    Dobrý deň, s manželom sa snažíme o bábätko a momentálne ma seklo v krížovej oblasti. Chcem sa opýtať ohľadom lieku Dorsiflex, v prípade otehotnenia, či by mohol byť liek nebezpečný,ak by som ho brala, no nevedela by som, že som tehotná . Ďakujem

    Dobrý deň, lieky na uvoľnenie svalov sa počas tehotenstva užívať nemajú. Krátkodobé užívanie v dobre snaženia na plod vplyv mať nebude.